Referanslarımız

Çiğli Belediyesi

Fancoil Bakımları yapılmıştır.

Karşıyakada Klimacı Servisi olarak Çiğli Belediye binasında bulunan Fancoil tipi klimaların bakımlarını yaptık. Fancoil cihazların filtreleri, iç ve dış yüzeyleri güzelce temizlenerek gaz kontrolü yapılmış ve en verimli çalışır durumda teslim edilmiştir. 

Karşıyaka Öğretmen Evi

Klima Bakımları yapılmıştır.

Firmamız Karşıyaka Öğretmen Evi binasında bulunan klima bakımlarını yapmıştır. Klimaların iç ve dış yüzeyleri özel temizlik maddemizle temizlenmiş olup filtreler su ile yıkanarak gaz kontrolu yapılmış ve klimaların en verimli çalışacak şekilde teslim edilmiştir.

Karşıyaka Nar Evleri

Klima Montajları yapılmıştır.

Firmamız tarafından Karşıyaka Nar Evlerinde klima montaj-demontaj işlemleri yapılmış ve klimalar çalışır vaziyette Nar Evleri Yönetimine teslim edilmiştir.

Karşıyaka Türk Telekom

VRF Klimaların montajlama işlemleri yapıldı.

Firmamız Karşıyaka Türk Telekom binasından bulunan VRF Klima cihazlarının montaj işlemlerini gerçekleştirmiş ve VRF klimaları en verimli şekilde çalışır durumda teslim etmiştir.

Karşıyaka Net Göz Hastanesi

Klima Bakımları yapılmıştır.

Firmamız Karşıyaka Net Göz Hastanesinin klima bakımlarını yaparak klimaların iç ve dış yüzeylerini özel temizlik maddesi ile temizlemiş, klimaların filtrelerini su ile yıkamış ve gaz kontrollerini yaparak klimaları çalışmaya hazır şekilde teslim etmiştir.

Karşıyaka Devlet Hastanesi

Klima Bakım anlaşması imzalandı.

Firmamız Karşıyaka Devlet Hastanesi ile bakım anlaşması imzalayarak Karşıyaka Devlet Hastanesi'nin ısıtma - soğutma sistemlerinin işlerini yapmaktadır.

Karşıyaka Belediyesi

Fancoil bakımları yapıldı.

Firmamız Karşıyaka Belediyesi binasının fancoillerinin bakımlarını yapmış ve sorunsuz bir şekilde ve en yüksek verimlilikte çalışır şekilde teslim etmiştir.

Doğal Yaşam Parkı

Klima bakımları yapıldı.

Firmamız Doğal Yaşam Parkı merkez binalarının klimaların maximum verimlilikte çalışmasını sağlamak amacıyla klima bakımlarını en iyi şekilde yapmış ve yapmaktadır.


Karşıyaka Yelkenli Kulubü

Klima bakımları yapıldı.

Firmamız Karşıyaka Yelkenli Kulübü klima bakımlarını üstlenerek güzel ilçemizin güzel takımını yaz aylarında serinletip kış aylarında ise ısıtmaktadır.

Karşıyaka Medical Park Hastanesi

Klima montajı ve klima bakımları yapıldı.

Firmamız Medical Park Hastanesi klima montajı ve klima bakımları hizmetlerinde bulunarak insanların daha sağlıklı bir havayı solumasına yardımcı olmaktadır.

Mavişehir Emlak Konutları

Merkezi sistem anlaşması imzalandı.

Firmamız Emlak Konut Mavişehir Evleri'nde bulunan bazı binaların ısıtma - soğutma merkezi sistem bakımlarını yapmaktadır.

Çiğli Anemon Hoteli

Soğutma Grubu Klima Santralleri, Hidrofor, Fan Coillerin bakım ve tamirleri yapıldı.

Firmamız Anemon Hoteller Grubu ile anlaşmalı olup Çiğli'deki 4 yıldızlı Anemon Hotelinde bulunan Soğutma grubu santrallerinin bakımını, Hidroforunu ve fancoillerinin bakım ve tamir işlemlerini gerçekleştirmiştir.

Sports International Mavişehir

Merkezi sistem ve klima bakımları yapılmıştır.

Firmamız Mavişehir'de bulunan ve Mavişehir sakinlerinin Spor ve Fitness amaçlı ziyaret ettiği Sports International binasının merkezi sistem ısıtma - souğutm bakımını ve klima bakımlarını yapmıştır.

 

Üstte yer alan referanslar iş yapmış olduğumuz firmaların sadece bir kısmını yansıtmaktadır.

Müşterilermizden Gelen Mesajlar