Hizmetlerimiz                                                      Klima Bakımı

Karşıyakada Klimacı olarak klimanızın en verimli şekilde çalışabilmesi adına ve sizlere sağlıklı bir hava üfleyebilmesi açısından her yıl en az 1 kere klima bakımı yaptırmanızın önemini vurgulamak isteriz. Firmamız klimanızın iç ve dış yüzeylerini antibakteriyel özel temizlik maddesi ile dezenfekte ederek ve klima filtresini su ile yıkayarak hem klimanızın en verimli şekilde çalışmasını ve uzun ömürlü olmasını sağlar hem de bakteri içermeyen bir havayı ortamınıza yaymasını sağlar. Ekibimiz klimanızın gazını da kontrol ederek klimanızın ev verimli şekilde çalışıp çalışmadığından da emin olmaktadır.


                                                      Klima Montajı ve Klima Demontajı

Karşıyakada Klimacı olarak klima demontaj ve montaj işlerinizi yapmaktayız. Klimanızın gazının kaçmaması maksadı ile klimanız dikkatli bir şekilde yerinden sökülüp uzman ekibimizin keşifi de dikkate alınarak, klimanızın en verimli çalışabileceği uygun görülen bir yere sizin de onayınız ile birlikte itina ile monte etmekteyiz. Sonrasında klimanızı tüm kontrollerini yap çalışır vaziyette teslim etmekteyiz.


                                                      Merkezi Sistem Isıtma - Soğutma

Karşıyakada Klimacı olarak binaların, alışveriş merkezlerinin, otellerin vb. yerlerin merkezi sistem ısıtma - soğutma işlerini yapmaktayız. Bu konuda tecrübeli uzman kadromuz ile 7/24 hizmetinizdeyiz. Özellikle oteller için yaz aylarında soğutmanın önemini çok iyi biliyoruz ve mağdur durumda kalmamaları için gereken herşeyi elimizden geldiğince yapmaya çalışıyoruz.


                                                      Hidrofor Bakımı ve Arızaları

Karşıyakada Klimacı olarak binalarınızın ve işletmelerinizin hidrofor arıza ve bakımlarını yapmaktayız. Konusunda uzman ve tecrübeli kişiler Hidroforunuzda meydana gelen sıkıntılara çözüm sunmak amacı ile hazırlar. Karşıyaka Klima olarak suyun hayatımızdaki öneminin farkındayız bu yüzden firma olarak Hidrofor konusunda zamanı en hızlı bir şekilde kullanmaya büyük önem göstermekteyiz.


                                                      VRF Klima Bakımları ve Arızları

Karşıyakada Klimacı olarak binalarınızın ve işletmelerinizin VRF tipi klima bakımlarını ve arızalarını yapmaktayız. Özellikle VRF konusunda İzmir'in önde gelen bir ekibine sahip olduğumuzu altını çizerek belirtmek isteriz. VRF tipi klimalarınızla ilgili her türlü sorununuza uygun fiyat anlayışı ile çözüm bulmaktayız.


                                                      Beyaz Eşya Bakımları ve Tamiri

Karşıyakada Klimacı olarak beyaz eşyalarınızın bakım ve onarım işlemlerini de yapmaktayız. Her türlü beyaz eşyalarınızın tamirini yapabiliyoruz. Aile ekonomisinin önemli olduğu şu günlerde hurdaya atacağınız beyaz eşyanızı sizlere geri döndürebilir ve sorunsuz kullanımınıza tekrar sunabiliriz. Unutmayınız ki bakımı yapılan bir beyaz eşyayı uzun süre kullanabilirsiniz. Lütfen beyaz eşya bakımlarınızı ihmal etmeden yaptırmaya özen gösteriniz.


 

Müşterilermizden Gelen Mesajlar